החיבור האישי, המסר שעובר

למכירה שעשיתי ב20 במאי, הגיעו גם אנשים שהכירו היטב את רב האוסף ואפילו חלק שבבעלותם מספר עבודות שלי, וגם כאלה שזה היה המפגש הראשון שלהם בכלל עם הפסלים ועבודות הקרמיקה שלי, והיו שהגיעו בעקבות הפרסום ובלי להכיר אותי בכלל.

החוויה הייתה נפלאה.להפגש סביב יצירה מעלה שיח מעניין.

הבית היה מלא בעבודות במקומות שונים. שוב נוכחתי איך היחס של כל אחד שונה בתכלית לעבודות שונות. כלומר אין לדעת למה מישהו יתחבר....היצירות האישיות ביותר שלי, הן כנראה גם האוניברסליות ביותר, כיוון שדווקא אלה, מוזרות ככל שתהיינה , עם הסיפור המורכב ביותר, אלה דווקא העבודות בקונצנזוס; כלומר, ככל שהעבודה שלי אוטנטית ואישית יותר, ככה יותר אנשים יכולים להתחבר אליה.

ומה זה אומר מבחינתי? שכנראה כשאני יוצרת מתוך חיבור אמתי לעצמי, ללא מחשבות שיפוטיות או עיצוביות, ללא התעסקות בתוצאות, וודאי וודאי ללא חשיבה על קהל היעד, כך באופן הפוך, אני מעבירה את המסר שלי ליותר אנשים. זה אכן עובד בדיוק כמו תרגום...

והודות להיענות בשליחת תמונות של הפסלים בבתיהם החדשים, ברור ביותר שכל פסל בסביבתו של מי שרכש אותו מתוך החיבור שלו האישי, מקבל במרווח ובמיקום שלו בבית החדש – נוכחות חדשה עצמאית ויותר עוצמתית מאשר כחלק מה אוסף , בצפיפות מדפיי.

ולכן, אמשיך להציע את יתרת האוסף למכירה, על מנת שכל פסל יקבל את המקום המכבד אותו, את החיבור הייחודי אליו של מי שייתן לו בית.

בימי שישי בתאום, או אם רוצים יום אחר כמובן – אפשר לבוא לראות את העבודות ולגלות למה אתם מתחברים. עדיין במחירים הנובעים מהרצון שלי לשחרר את הפסלים לבתים חדשים,

ולתת מקום לחדשים שמתהווים.

לתאום – 0544637974